LED Modül Tasarımı ve Üretimi

LED modül aydınlatma armatürlerinde kullanılan ışık kaynağıdır. Datalight Elektronik olarak, müşterilerimizin projelerine ya da ihtiyaçlarına yönelik en uygun LED seçimini yapıyor ve LED modül tasarımını yaparak üretim dosyalarını hazırlıyoruz. Tasarım aşamasında müşterilerimiz ile 3 boyutlu görseller paylaşarak, hem görsel hem de tasarım programları aracılığı ile üretim öncesi ölçü onayını müşterilerden alarak, hata oranını minimuma indiriyoruz. Sonrasında üretim dosyalarını müşterilerimize teslim ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyması halinde LED modül olarak son ürün olarak teslim edebiliyoruz.

LED Sürücü ve Kontrol Devreleri

LED sürücü devreleri, LED'ler için gerekli olan sabit akımı sağlayan devrelerdir. LED kontrol devreleri ise LED aydınlatma armatürlerinin istenilen renk, renk sıcaklığı ya da seviyede yanmasını sağlayan devrelerdir. Datalight Elektronik olarak, LED sürücü ve kontrol kartları üzerine araştırma geliştirme çalışmaları yürütüyor ve müşterilerimizden gelen talepleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Özel Uygulamalar için LED Aydınlatma Armatürü Tasarımları

Gelişen teknolojiyi takip ederek, özel uygulamalara uygun LED aydınlatma konusunda yaptığımız araştırma geliştirme çalışmaları çerçevesinde ön ürün tasarımları yapıyor ve müşterilerimizin uygulamalarındaki taleplere göre bu ön ürün tasarımlarını şekillendirerek hızlı çözüm sunuyoruz.

Otomasyon Sistemleri ve Kablosuz Haberleşme Sistemleri

Datalight Elektronik olarak, aydınlatma otomasyonu konusunda gelişen teknolojiyi takip ederek araştırma geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Bu konuda kablolu ve kablosuz olmak üzere geliştirdiğimiz ürünler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız.